Бородянський район, Київська область

Наш біль - Чорнобиль!

В ніч на 26 квітня 1986 року відлік часу став далеко не мирним, а бойовим і аварійним. Розпочався лік сумної історії атому.

Сьогодні о 10 годині біля пам’ятника «І мертвим, і живим жертвам Чорнобиля» відбувся мітинг, на якому голова Пісківської селищної ОТГ А.М. Рудніченко, ліквідатори Чорнобильської катастрофи, мешканці селища та учнівська молодь вшанували пам’ять всіх жертв чорнобильської трагедії.

Нехай буде вічною пам’ять про героїв Чорнобиля.

Люби і знай свій рідний край!

19 квітня 2018 року в Бородянському палаці культури імені Т.Г. Шевченка відбувся щорічний захід «Люби і знай свій рідний край!».

На високому рівні представили свою громаду учні навчальних закладів та вихованці гуртків Пісківської селищної ОТГ.

«Лети, лелеко, лети до Раски…»

Є події, над якими не владний час. Історія – це людська пам’ять. Вона нічого не забуває. 75 років промайнуло з того часу, як трапилась страшна трагедія. Кожного року у ці квітневі дні ми приходимо до священного меморіалу в квітуче маленьке село Раска – згадати, послухати, поплакати за невинно загиблими в роки війни жителями села, вшанувати їх світлу пам’ять.

Сьогодні 11 квітня 2018 року відбувся мітинг пам’яті, на якому були присутні Аташе консульського відділу амбасади Республіки Польща в Україні пані Іга Каца, ксьондз Анджей, виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України Гаррі Мартін разом з представниками, представники Пісківської громади на чолі з селищним головою Анатолієм Рудніченком, голова Спілки поляків України та члени головного управління Спілки поляків України, представники Бородянщини на чолі з селищним головою Олександром Сахаруком, представники районної державної адміністрації та районної ради, сільських, селищних рад, жителі села Мигалки, села Раска, селища Немішаєве, члени ради ветеранів, громадські організації та учнівська молодь.