23 Квітня, 2024 р., 14:55
Інформуємо про початок функціонування контакт-центру  ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» (номер телефону – 044 2222 446), який займатиметься обробкою звернень та інформуванням по голосових каналах зв’язку щодо питань, пов’язаних із забезпеченням споживачів природним газом, для Вашої зручності.
23 Квітня, 2024 р., 14:47
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Пісківської селищної територіальної громади.
16 Квітня, 2024 р., 10:11
У тестовому режимі запрацювала «Єдина ветеранська лінія», де ветерани війни, члени їхніх сімей та родини загиблих Захисників і Захисниць України можуть отримати безкоштовну консультацію та підтримку. Про це інформує Міністерство у справах ветеранів України.
22 Березня, 2024 р., 13:45
Якщо ти свідомо вирішив приєднатись, наважився вийти на цей непростий шлях, або прийняв рішення перевестись до лав «Азову» перш за все тобі потрібно заповнити анкету на сайті.
22 Березня, 2024 р., 13:23
28 березня 2024 р. з 10.00 до 14.00 години в приміщені ЦНАП Пісківської селищної ради (смт Пісківка, вул. Шкільна, 27  (на території Пісківської лікарні)) команда юристів громадської організації "Харківська правозахисна група"  (ХПГ) буде надавати безкоштовно правничу допомогу (відбирати заяви про правову, гуманітарну допомогу, готуватиме заяви про злочини для подальшої передачі юристам, які будуть супроводжувати Вашу справу в ООН та Міжнародному кримінальному суді з метою отримання компенсацій) та психологічну допомогу постраждалим від воєнних дій, а саме:
21 Березня, 2024 р., 10:27
11 Березня, 2024 р., 13:44
Повідомляємо, що на виконання постанови КМУ №851 від 21 жовтня 2015 року Пісківська  селищна рада перейшла на  Email адреси під доменом gov.ua
01 Березня, 2024 р., 22:59
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах,  ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах  Пісківськa селищна територіальна громада.