Вітаємо ювіляра!

Дата: 06.10.2016 01:21

Сьогодні  свій  ювілейний  45-тий  день  народження  святкує  відомий  український  меценат,  президент  організації  «Пісківка  Спортивний  Центр»,  наш  земляк  Луцков  Ігор  Миколайович.

Благодійність  стала  покликанням  його  душі,  велінням  серця.  Допомога  Ігоря  Миколайовича  рідному  селищу,  всій  Пісківській  громаді  міцно  пов’язує  його  з  Батьківщиною.  І  скільки  б  років  не  прожив  він  за  кордоном,  життєдайною  енергією  душа  насичується  тільки  в  Україні.  Він  прагне  зробити  свій  рідний  край  спортивним  і  здоровим.  Канадський  меценат  із  серцем  українського   козака  розвиває  інфраструктуру  рідного  селища  й  утримує  багатогалузевий  спортивний  клуб,  котрий  уже  набув  авторитету  перемогами  своїх  вихованців  і  вдало  проведеними  турнірами.

Безкорисливі справи, зроблені Ігорем Миколайовичем – яскраве підтвердження того, що добро в сучасному світі не  зникає.

Шановний  Ігоре  Миколайовичу!  Уся  Пісківська  громада  щиросердно  вітає  із  ювілеєм.  Зичить  Вам  і  Вашій  родині  міцного  здоров’я,  любові,  доброти  і  щастя!

Хай  літа  не  спадають  листом,

А  квітнуть  і  плодоносять,

Як  сади  весняні – щедрим  цвітом,

І  врожаєм  рясним – під  осінь.

Хай  приносять  у  дім  достаток,

В  душу – радість,  на  серце – спокій.

Хай  ще  Бог  посилає  багато

Світлих  днів  і  щасливих  років!