Ейфорія збирає нагороди

Дата: 15.06.2017 08:16

3 червня 2017 року у місті Києві відбувся міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Україна – це ти!». Учасниками стали виконавці естрадного вокалу, ансамблі, солісти, народні та  академічні  хори, виконавці класичного, сучасного, народного, естрадного, бального, естрадно-спортивного танцю. У конкурсі взяв участь і наш чудовий  хореографічний колектив сучасного танцю  "Єйфорія"(керівник Грицак Руслан Янович), які отримали диплом і кубок  переможців в номінації «Сучасна хореографія», середня вікова група.

Крім того, наші юні артисти взяли участь у ІІІ Київському Міжнародному Фестивалі -конкурсі  дитячої та юнацької творчості «Київ скликає друзів -2017», де також посіли 1 місце у номінації «Сучасна хореографія»!

Не залишилася без нагород наша «Ейфорія» і на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Імперія мистецтва 2017», що пройшов у місті Буча наприкінці літа. Маємо диплом першого ступеня за композицію «Shcool brake» в номінації «Спортивний танець», вікова категорія «Юніори», та диплом другого ступеня за композицію «Sun shine»!

Творчих злетів,  наснаги, терпіння, оптимізму, успіхів у  навчанні вам, наші юні зірочки! Ми пишаємося вами!