Свято Івана Купала на березі Тростянки

Дата: 18.07.2016 10:03

Яскраве  святкове  дійство  на  честь  Івана  Купала  відбулося  на  території  Пісківської  ОТГ.

Фото без опису Фото без опису

На  березі  Тростянки  (Кодри)  свято  зібрало  чимало  жителів  Мигалок,  Пісківки,  Раски.  Навіть  рясний  літній  дощ  не  завадив  молоді.  Саме  юнаки  та  дівчата  стали  ініціаторами  святкування.  А  організували  та  втілили  ідею  сім’я  Куцаків - Тетяна  Трохимівна  та  Ігор  Іванович.

В  програму свята  входили:  театралізоване  дійство  «На Івана,  та  й  на  Купала»,  купальські розваги  (конкурс  на  кращий  дівочий  вінок,  стрибки  через  купальське  вогнище,  пускання  вінків  на  воду  тощо), святкова  концертна  та  танцювальна  програми.

Організатори  подякували  селищному  голові  Рудніченку  А.М.,  т.в.о.  старости  Корякіній  Л.В.,  депутатам  Пісківської  ОТГ,  а  особливо  Чорненькому  Ю.Р.,  за  допомогу.