Бородянський район, Київська область

«Єднаймо душі словом Кобзаря!»

14 березня 2018 року вперше в Пісківській селищній ОТГ відбувся конкурс читців присвячений пам’яті Тараса Григоровича Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря!» в якому приймали участь учні Тетерівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Ніни Сосніної, Пісківського НВО «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок», Пісківської гуманітарної гімназії, Мигалківського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» та наймолодша учасниця - вихованиця Пісківського ЗДО №1 «Вишенька» 4-річна Мілана Кольцова, яка посіла І місце в своїй категорії.

Оцінювали учасників журі: методист, завідуюча сектором по роботі з дітьми Бородянського районного ПК ім. Т.Г. Шевченка Ільницька Оксана Володимирівна, методист, викладач Немішаївського агротехнічного коледжу Цупер-Король Валентина Володимирівна та головний спеціаліст з питань культури виконкому ради Пісківської селищної ОТГ Полякова Ярослава Андріївна.

Переможцями стали:

В молодшій категорії (6-9 років):

І місце – Лещенко Соломія

ІІ місце – Морозенко Діана

ІІІ місце – Герасименко Дар’я

В середній категорії (10-13 років):

І місце – Цілованська Дарина

ІІ місце – Коляденко Олександра

ІІІ місце – Підлужна Катерина

В старшій категорії (14-17 років):

І місце – Панчик Анастасія

ІІ місце – Онищенко Олександр

ІІІ місце – Александровська Діана

Подякою за власну поезію відзначена Александровська Діана.

Всі учасники та переможці отримали подяки, цінні подарунки та солодощі. Висловлюємо вдячність всім керівникам, які готували дітей до участі в конкурсі.

Вітаємо!