Мітинг - реквієм «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

Дата: 19.02.2017 11:52

Фото без опису17 лютого 2017 року у Пісківській селищній ОТГ відбувся мітинг-реквієм вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні. На заході зібралися усі небайдужі до тих подій : голова Пісківської селищної ОТГ Рудніченко А.М., учасники подій Революції гідності¸ керівники навчальних закладів, учні, вчителі та представники громадських організацій.

«Герої не вмирають» - перше, про що подумає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

Мітинг розпочався з перегляду відеоматеріалу про події на Майдані. Поіменно згадали героїв, які три роки тому загинули під час трагічних подій. Кожен з них, як і ми з вами, мали сім’ю, батьків, друзів, свої невідкладні справи, але поклик їхньої душі саме в цей час призвав до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

«Марія», «Не твоя війна», «Меч Арея» - патріотичні пісні, що пролунали у виконанні Тетяни Куцак, Юрія Новаленка та Мілени Жукинської.

У заході взяли участь солісти гурту «Червона калина», учні Пісківської гуманітарної гімназії, хореографічна студія «Вояж» Мигалківського НВО, учасники спортивної секції під керівництвом Андрія Зарицького.

З авторським віршем «Летять роки» виступила Тетяна Можаровська.

До присутніх звернувся голова Пісківської селищної ОТГ Рудніченко Анатолій Миколайович, начальник відділу освіти Шашенко Віра Вікторівна . Спогадами поділився учасник подій на Майдані Павлик Анатолій Володимирович, який закликав згадати усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять про всіх невинно убитих згуртує нас живих. Дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Палають серця і стоїть над Грушевського чад,

І стяг український під небом тремтить переможно,

А тих, хто із чорних портретів суворо мовчить,

Навіки Герої, яких забувати не можна!