Бородянський район, Київська область

Найкраща ІТ - команда з Пісківської громади

16  березня 2017 року в рамках гостинності Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та менеджменту Університету державної фіскальної служби України відбулася Міжміська  олімпіада з інформатики,  в якій брали участь учні шкіл м. Ірпінь,Приірпіння, м.Буча та Пісківської громади.

Команду Пісківської  громади  представляли учні 10-х та 11-х класів: Крушин Микола,Туржанський Андрій, Свириденко Антон, Венгльовський Ярослав, Василенко Костянтин – Пісківська гуманітарна гімназія (вчитель Варламов Богдан Аркадійович) , Щипун Валентина - Пісківське НВО (вчитель Іваніченко Наталія Дмитрівна), Сідрістова Катерина – Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Кисіль Юлія В’ячеславівна).

Вітаємо учасників , які спільними зусиллями здобули звання «Краща ІТ- команда» -     команда Пісківської громади,

Крушина Миколу за І-місце в номінації  "Кращий ІТ- учень"-  учень Пісківської гуманітарної гімназії ,

Варламова Богдана Аркадійовича в номінації "Кращий ІТ- вчитель" – вчитель інформатики Пісківської гуманітарної гімназії.