Пісківська громада
Бородянський район, Київська область

ХХ обласний фестиваль – конкурс «Дебют»

14 лютого 2017 року у м. Буча відбувся ХХ обласний фестиваль – конкурс «Дебют», організований Управлінням культури, національностей та релігій Київської ОДА. Протягом трьох напружених днів у конкурсі змагалися учні з 65-ти музичних шкіл та шкіл естетичного виховання Київської області, демонструючи свої творчі здібності та виконавську майстерність.

   У номінації «Естрадний вокал», вікова категорія 6-8 років I місце здобула юна пісківчанка Марина Семенчук.

   Щиро вітаємо тебе, Маринко! Бажаємо й надалі досягати високих звершень та визначних перемог!

24 березня 2017 року у дитячій школі мистецтв м. Українка (Обухівський район, Київської області) відбувся ХХ обласний фестиваль – конкурс «Дебют», ініційований Управлінням культури, національностей та релігій Київської ОДА. Учасниками творчих змагань у різних номінаціях стали юні таланти з 22 міст і селищ Київської області.

   Серед багатьох учасників на високому рівні показали себе і скрипалі Тетерівської філії Бородянської дитячої музичної школи – Вільгоцький  Валентин, Білик Дмитро та Краснощок Вадим, виборовши II місце у номінації «Струнно-смичкові інструменти, категорія «Ансамблі, малі форми».

    Вітаємо юних талантів та їх музичного керівника Семенчук Марію Василівну за вагомий вклад у скарбничку перемог наших дітей!« повернутися до списку новин