Бородянський район, Київська область

Вітаємо талановитих земляків!

25 березня в приміщенні Київської дитячої музичної школи № 3 ім. В.С.Косенка в рамках ХХІ Обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Дебют» відбувся обласний академічний концерт учнів відділень струнно-смичкових інструментів та конкурсні прослуховування солістів та творчих колективів у номінації «струнно-смичкові інструменти».

В академічному концерті взяли участь 30 учасників, у творчому змаганні - 26 солістів і 25 ансамблів. Загальна кількість учасників заходу - більше 300 учнів.

Наш ансамбль скрипалів Бородянської дитячої музичної школи (Тетерівська філія) виборов ІІ місце!

Керівник Семенчук Марії Василівни. У конкурсі разом зі своїм викладачем брали участь Дмитро та Валентин Вільгоцькі, Дмитро Білик, Каріна Осадченко та Василина Юрак. Їм акомпанувала концертмейстер Іванеко Ірина Василівна.