На Київщині відбулася спартакіада серед інвалідів праці

Дата: 19.06.2018 14:49

15 червня на базі спортивного комплексу «Енергетик» в місті Українка відбулися регіональні спортивні змагання для інвалідів внаслідок трудового каліцтва. Це перший етап VI Всеукраїнської спартакіади для інвалідів «Сила духу» – відкритого спортивного заходу, що проводиться щорічно з метою підтримки потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Регіональні змагання проводяться за підтримки управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області, ДЮСШ №1 Київської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», Української міської ради та Обухівської райдержадміністрації.

Під час церемонії урочистого відкриття в.о. начальника управління Петро Рева привітав учасників змагань та відзначив, що спартакіада стає дедалі популярнішою, все більше людей долучається до неї, а це допомагає інтегрувати осіб з особливими потребами у сучасне суспільство. Саме тому, працівники органів Фонду повинні якісно виконувати комплекс послуг з медичної та соціальної реабілітації потерпілих, від вирішення яких залежить якість життя і рівень захисту інтересів людей праці, їх впевненість у майбутньому. Він зачитав вітання учасникам спартакіади від керівництва Фонду та побажав переконливих перемог у змаганнях.

Понад 130 спортсменів з чотирнадцяти команд-учасниць, сформованих з представників районів Київської області, змагалися в шести видах спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи.

Зі словами привітання до учасників змагань звернулися також представники Української міської ради, представники Обухівської райдержадміністрації та директор ДЮСШ №1 Київської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Вони побажали їм вдалих стартів, бути впевненими у власних силах та прагнути перемог.

За результатами змагань були визначені переможці в усіх категоріях, а саме:

Дартс чоловіки: І місце – Круглик Іван (Фастівське відділення), ІІ місце – Нашта Валерій (Броварське відділення), ІІІ місце – Шикера Павло (Ставищенське відділення).

Дартс жінки: І місце – Баліцька Наталія (відділення у м. Біла Церква), ІІ місце – Друченко Валентина (Яготинське відділення), ІІІ місце – Ємець Наталія (Ставищенське відділення).

Гирьовий спорт (вагова категорія до 85 кг): І місце – Шевчук Руслан (Фастівське відділення), ІІ місце – Карпіч В’ячеслав (Броварське відділення), ІІІ місце – Парчук Михайло (Ставищенське відділення).

Гирьовий спорт (вагова категорія понад 85 кг): І місце – Лобачов Олег (Обухівське відділення), ІІ місце – Рясний Сергій (Фастівське відділення), ІІІ місце – Гіріченко Сергій (Білоцерківське відділення).

Армспорт (вагова категорія до 85 кг): І місце – Андрощук Сергій (Фастівське відділення), ІІ місце – Шумаєв Сергій (Ірпінське відділення), ІІІ місце – Павлівський Олександр (Білоцерківське відділення).

Армспорт (вагова категорія понад 85 кг): І місце – Гордієнко Іван (Бориспільське відділення), ІІ місце – Остапчук Віктор (Києво-Святошинське відділення), ІІІ місце – Єгорченко Віталій (Фастівське відділення).

Бомбаскет чоловіки: І місце – Реготун Анатолій (Яготинське відділення), ІІ місце – Мельник Володимир (Бориспільське відділення), ІІІ місце – Приходько Віктор Олександр (Білоцерківське відділення).

Бомбаскет жінки: І місце – Босенко Ольга (Богуславське відділення), ІІ місце – Коваленко Людмила (Обухівське відділення), ІІІ місце – Кошкулько Алла (Ірпінське відділення).

Шахи: І місце – Бовсунівський Владислав (Ірпінське відділення), ІІ місце – Чуповський Леонід (Білоцерківське відділення), ІІІ місце – Горбєлєв Юрій (Обухівське відділення).

Настільний теніс чоловіки: І місце – Рижук Олександр (Ставищенське відділення), ІІ місце – Спориш Вадим (Обухівське відділення), ІІІ місце – Онищенко Микола (Ірпінське відділення).

Настільний теніс жінки: І місце – Федоренко Тетяна (Ставищенське відділення), ІІ місце – Грачова Марія (Ірпінське відділення), ІІІ місце – Кузьменко Валентина (Броварське відділення).

Спортсмени, які вибороли перші місця, візьмуть участь у фінальних змаганнях VI Всеукраїнської спартакіади, які пройдуть з 11 по 15 вересня в Ужгороді.

У загальнокомандній першості VI обласної спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» бронзовим призером змагань стала команда Ставищенського відділення, друге місце виборола команда Фастівського відділення.

Чемпіоном VI обласної спартакіади у загальнокомандному заліку стала команда Ірпінського відділення.

«Проведення спартакіади серед інвалідів праці - яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, сповненим подіями, новими звершеннями і перемогами, гідний кожен громадянин, - підсумував Петро Рева. Незалежно від того, хто зайняв призові місця, всі учасники - переможці, адже вони не опустили руки і, незважаючи ні на що, продовжують рухатися далі! Участь в спартакіаді - це вже перемога. Своїми успіхами і досягненнями вони переконливо довели, що сила духу перемагає будь-які негаразди».

Довідково: На обліку в структурах Фонду соціального страхування у Київській області перебуває понад 4,5 тис. потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань