2 проекти з Київщини здобули почесне друге місце в конкурсі “Міста, дружні до дитини”!

Дата: 20.03.2018 16:27

На Всеукраїнському конкурсі серед громад-членів Асоціації міст України “Міста, дружні до дитини”, що проводиться Асоціацією міст України в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (Пульс) за підтримки USAID у номінації «Краща практика дружнього до дитини міста (селища, села)» почесне друге місце здобули два міста з  Київщини: Бориспіль (з проектом “Бориспіль ? місто, в якому варто жити. Підтверджено дитинством”) та Славутич (з проектом “Міжнародний фестиваль  демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича»”).