Бородянський район, Київська область

«Голос країни» - перше місце!

5-9 квітня 2017 року у концертному залі Київського університету імені Бориса Грінченка у місті Києві пройшла ХІ Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни». Гімназисти, учні Тетерівської філії Бородянської музичної школи Валентин Вільгоцький та Дмитро Білик у складі тріо-ансамблю(третій учасник-Вадим Краснощок-вихованець Бородянської музичної школи)  вибороли I призове місце та стали лауреатами 1 ступеня у віковій категорії до 13 років в номінації: "Сольні  інструментальні  ансамблі,  класична програма (дуети, тріо, квартети)"  дитячої ліги олімпіади.

В олімпіаді змагалися 186 навчальних закладів, у тому числі вищих та брали участь близько 800 учасників у різноманітних музичних  жанрах, номінаціях та категоріях. Тріо юних скрипалів  отримало 48,1 бал з 50 можливих.

Підготувала виступ дітей вчитель музичної школи по класу скрипки Марія Василівна Семенчук, акомпонувала концертмейстер Ірина Василівна Іванеко.

Вітаємо Марію Василівну та її вихованців з упевненою перемогою та зичимо наснаги  у подоланні наступних творчих вершин!