Звітний концерт учнів дитячої музичної школи

Дата: 18.05.2017 23:55

Фото без описуВ актовому залі Пісківської гімназії 17 травня 2017 року о 15.30 год відбувся звітний концерт учнів дитячої музичної школи. Зі сцени до присутніх звернулася ведуча:

Музика - як казка, музика – жива.

І не треба серцю будь-які слова…

В програмі   прозвучали класичні та сучасні твори відомих композиторів, вокальні та інструментальні  сольні номери, дуети, ансамблі. Юні артисти хвилювалися, адже деякі з них виступали на сцені вперше, та незважаючи на це діти майстерно виконували твори  самостійно, а також разом із своїми викладачами Семенчук Марією Василівною (клас  скрипки), Ярошенко Наталією Анатолійовною (клас  фортепіано), Іванеко Іриною Василівною(концертмейстр). Гітаристів підготувала  Косовська Ірина  Юр’євна , а вокалістів – викладач естрадного вокалу Оникієнко Яна Василівна.

Концерт вдався. Мабуть, у кожного присутнього в залі  виникло те неповторне відчуття споріднення з музикою, адже жива музика, а тим більше у виконанні дітей, завжди зачіпляє найпотаємніші струни людської душі.

Дуже приємно, що у нашій громаді є такі талановиті діти і в них  такі  досвідчені і наполегливі  наставники, сподіваємось, що попри всі труднощі, музична школа і надалі буде радувати нас своїми досягненнями.