22 Вересня, 2022 р., 09:29
На офіційному Youtube-каналі голови Київської обласної військової адміністрації Олексія Кулеби опублікована друга серія циклу «Щоденник війни».
22 Вересня, 2022 р., 08:56
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Бородянського району. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії 22 вересня 2022 з 10:00 по 13:00 у таких населенних пунктах: Пісківка: вулиці Новоселиця, Дачна, Руднянська, Паркова, Квітнева, Гоголя, Тетерівська, Лісна, Набережна, Ватутіна, Щаслива, провул. Набережний, Центральна, Миру, Ковпака, Лугова, Весняна Мигалки: Героїв України, Молодіжна
12 Вересня, 2022 р., 09:14
Київська область заплатила величезну ціну від початку повномаштабного вторгнення. Попри це, влада, бізнес та всі жителі громад долають виклики і боряться з наслідками війни. Про це повідомив у своєму відеозверненні голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
08 Вересня, 2022 р., 09:08
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи у мережах Бородянського району. У зв’язку з виконанням цих робіт 12 вересня 2022 з 08:00 по 17:00 буде відключено електроенергію у смт Пісківка по вулицях: Весела, Залізнична, Пушкіна, Гагаріна, Нова, Поповича, Стройнюка.
05 Вересня, 2022 р., 14:36
Єдина телефонна лінія екстреного зв’язку 112 передбачає двосторонню комунікацію із заявником та координацію екстрених служб на місце події. Крім того, оператори лінії 112 будуть володіти іноземними мовами, також буде передбачена можливість подати звернення для людей із вадами слуху. Про це під час прямого ефіру розповів заступник Міністра внутрішніх справ Ігор Бондаренко.
05 Вересня, 2022 р., 14:29
Повномасштабна війна росії проти України продовжується. Попри це, в Київській області триває процес відновлення пошкоджених та зруйнованих об’єктів інфраструктури. Про це повідомив у своєму відеозверненні голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
31 Серпня, 2022 р., 21:49
Сьогодні, 31 серпня 2022 року відбулося  позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пісківської селищної ради  щодо організації освітнього процесу у громаді в умовах воєнного стану.
29 Серпня, 2022 р., 09:09
Підготовка до зимового періоду триває на належному рівні. Відновлення пошкоджених об?єктів йде згідно з графіком. Про це повідомив у своєму відеозверненні голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
27 Серпня, 2022 р., 15:30
Штаб оборони Київської області розробив алгоритм дій населення, яке перебуває вдома та на роботі під час сигналу повітряної тривоги. Про це йдеться у Протоколі наради силового блоку оперативного штабу Ради оборони Київської області №8 від 17.08.2022 року.
25 Серпня, 2022 р., 14:18
Указом Президента України від 17 травня 2022 року № 344/2022  постановлено Кабінету Міністрів України забезпечити запровадження в рамках національної платформи «UNITED24» «єдиного вікна» для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки України, зокрема за такими напрямками, як: