19 Липня, 2023 р., 11:29
Тепер офіційно! У нашій громаді вже скоро  розпочнеться будівництво нового житлового будинку замість зруйнованого в результаті військової агресії!
11 Липня, 2023 р., 11:47
Український ветеранський фонд започаткував програму «Варто: підтримка ветеранського бізнесу»
11 Липня, 2023 р., 11:24
Відповідно до листа Київської обласної державної (військової) адміністрації  та листа Відділу протидії кіберзлочинам в Київській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України  розміщуємо інформаційні матеріали про онлайн платформу «МРІЯ», спрямовану на перевірку та блокування ресурсів щодо поширення фейків і пропаганди російських медіа:
24 Червня, 2023 р., 09:54
Інформуємо, що 23 червня 2023 року (п’ятниця) відбулася 42  чергова  сесія  Пісківської селищної ради  восьмого скликання, на якій були присутні 15 депутатів з 22 від складу ради та селищний голова. Сесію також відвідали обидва заступники селищного голови, староста Мигалківського старостинського округу, поліцейський офіцер громади.
22 Червня, 2023 р., 08:48
Цього разу Ігор Миколайович придбав для потреб 12 бригади «Азов» Національної гвардії України автомобіль Ніссан Навара. У цьому підрозділі несе службу наш місцевий мешканець і авто потрібне для виконання бойових завдань.
18 Травня, 2023 р., 20:35
До уваги мешканців, житло яких ушкоджено в результаті військової агресії!
03 Травня, 2023 р., 10:15
Цього року освітні заклади Київської області завершують навчальний 2022/2023 рік з урахуванням пропущених днів через обстріли та відсутність електроенергії. Про це повідомив голова Київської ОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.
17 Квітня, 2023 р., 09:31
Щиро вітаємо усіх християн із світлим святом Воскресіння Христового!
17 Квітня, 2023 р., 09:28
Президент України Володимир Зеленський призначив Руслана Кравченка головою Київської обласної військової адміністрації. Глава держави підписав відповідний указ №204/2023.