Співпраця з об`єднаними територіальними громадами є одним з пріоритетних напрямів роботи служби зайнятості.

Дата: 30.05.2018 14:36

На виконання Угоди про спільну діяльність між Бородянським районним центром зайнятості та Пісківською селищною об`єднаною територіальною громадою та відповідно до затвердженого графіка відвідувань 29 травня 2018 року відбувся виїзд працівників Бородянського районного центру зайнятості в Пісківську селищну ОТГ.

На особистому  прийомі  в селищній раді, громадяни,  які звернулися  були  проінформовані  про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні  послуги,  в тому числі  щодо  умов  порядку реєстрації,  перереєстрації  безробітних та обліку осіб,  які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, про наявні, актуальні  вакансії  в  Бородянському,  Ірпінському  та Києво-Святошинському районах.