Виїзд працівників Бородянського районного центру зайнятості в Пісківську ОТГ

Дата: 06.06.2018 09:42

05 червня 2018 року відбувся виїзд працівників Бородянського районного центру зайнятості в Пісківську ОТГ.

На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, а також про актуальні вакансії. які потребують укомплектування на ТОВ «Пісківський завод скловиробів», а саме: оператор склоформувальних машин, скловар, контролер якості, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, слюсар-ремонтник, бухгалтер, інженер з охорони праці, водій навантажувача, укладальник-пакувальник, інженер-електронік, вантажник, газозварник, комірник, менеджер (управитель) з персоналу, началник складського господарства, інженер-конструктор, контролер скляного виробництва.

Також на офіційному сайті Пісківської об’єднаної територіальної громади створенна рубрика «Бородянський районний центр зайнятості», де розміщена інформація про послуги центру зайнятості, актуальні вакансії та інші заходи.