Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора школи

Дата: 27.06.2018 13:35

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Пісківського навчально-виховного об’єднання «спеціалізована школа І-ІІІ ст. – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок знаходиться за адресою: Київська область, Бородянський  район, смт Пісківка, вулиця Шевченка 2-А.
   Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
           Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):
                  - заява про участь у конкурсі;
                  - мотиваційний лист про участь у конкурсі довільної форми;
                  - паспорт громадянина України;
                  - автобіографію;
                  - документ про освіту;
                  - трудова книжка;
                  - довідку про відсутність судимості;
                  - перспективний план розвитку закладу освіти;
                  - особистий листок з обліку кадрів;
                  - дві фотокартки розміром  3x4;
                  - військово-обліковий документ (за наявності).
                - письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»
       Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).
    Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вулиця Н.Сосніної 12-А, смт Пісківка, відділ освіти, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків виконавчого комітету ради Пісківської ОТГ.
     Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.
  Контактна особа – Васькова М.В. (тел.
098 327-47-00), електронна пошта osvitagromadu@ukr.net
      Етапи проведення конкурсу:
 - прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (30 календарних днів);
 - перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (5 робочих днів);
 - проведення конкурсного відбору (публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;  письмова перевірка на знання законодавства; співбесіда з конкурсною комісією);
   - визначення переможця конкурсу;
   - оприлюднення результатів конкурсу.