ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КНП «ПІСКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО – САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ПІСКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 11.02.2020 16:56

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КНП «ПІСКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО – САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» ПІСКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Оголошується конкурс на заняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Пісківський центр первинної медико – санітарної допомоги» Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади».

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», розпорядження Органу місцевого самоврядування  виконавчого комітету  ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади  від 11.02.2020 № 14.

Найменування підприємства: Комунальне некомерційне підприємство «Пісківський центр первинної медико – санітарної допомоги» Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади».

Юридичне та фактичне місцезнаходження: вул. Шкільна, 27, смт. Пісківка, Бородянський район, Київська область.

Основні напрями діяльності: код КВЕД  86.10 Діяльність лікарняних закладів.

Комунальне некомерційне підприємство  «Пісківський центр первинної медико – санітарної допомоги» Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади»  є закладом охорони здоров’я  - комунальним некомерційним підприємством, що надає медичну допомогу населенню в порядку та на умовах, встановлених законодавством України та Статутом підприємства, вживає заходів із профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров’я.

Умови оплати праці керівника Підприємства із зазначенням істотних умов контракту:

Умови оплати праці визначаються відповідно до контракту з керівником комунального Підприємства охорони здоровя та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством.Типова форма контракту затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2019 №792.

Вимоги до претендента:  Вища освіта за ступенем магістра (спеціаліста) спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки», або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоровя».

Стаж роботи за основною діяльністю не менше 3 років, стаж роботи на керівних посадах- не менше одного року.

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та нормативно – правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоровя; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу охорони здоровя; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоровя; можливості ефективного використання виробничих потужностей, кадрові ресурси закладу охорони здоровя; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; науково – практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, методичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоровя.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція може містити презентацію себе, як майбутнього керівника та особистості, а також проект плану розвитку господарської та фінансово – економічної діяльності Підприємства на середньострокову перспективу.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для заняття посади за встановленою формою;
  2. Копія паспорта громадянина України;
  3. Резюме у довільній формі;
  4. Автобіографія;
  5. Копія документа про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційна категорія, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника підприємства охорони здоровя, а також копія документів, що підтверджують досвід роботи;
  6. Згода на обробку персональних даних за встановленою формою;
  7. Конкурсна пропозиція;
  8. Довідка МВС  про відсутність судимості;
  9.  Попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень;
  10. Підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Дата початку приймання документів для участі в конкурсі: з 12.02.2020.

Адреса приймання документів  для участі в конкурсі:

вул. Дачна, 66, смт. Пісківка, Бородянський район, Київська область, приміщення адміністративної будівлі виконавчого комітету Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади.