Оголошується конкурс!

Дата: 20.02.2020 09:34

УВАГА!!!

Оголошується конкурс!!!

Пісківською селищною об’єднаною територіальною громадою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ з тижневим навантаженням 40 годин на тиждень :

Документи приймаються до 20 березня 2020 року.

Вимоги до кандидатів:

вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Психологія”  спеціалізація практичного психолога. Знання державної мови. Стаж роботи не менше 3-х років.

З питаннями звертатися до Пісківського ІРЦ за адресою: смт. Пісківка,      вул. Шевченка 2-а.