Оголошується конкурс!

Дата: 20.02.2020 09:40

УВАГА!!!

Оголошується конкурс!!!

Пісківською селищною об’єднаною територіальною громадою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади вчителя реабілітолога Інклюзивно-ресурсного центру виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ з тижневим навантаженням 40 годин на тиждень :

Документи приймаються до 20 березня 2020 року.

Вимоги до кандидатів:
          вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю
“Фізичне виховання” (лікувальна фізкультура). Стаж роботи за фахом не менше трьох років. Знання державної мови.

З питаннями звертатися до Пісківського ІРЦ за адресою: смт. Пісківка,      вул. Шевченка 2-а.