Дата: 05.08.2020 08:55

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головний спеціаліст з інформаційно – комунікаційних питань органу місцевого самоврядування виконавчого комітету ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади».

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження селищного голови від 04.08.2020 № 60.

Найменування установи: Орган місцевого самоврядування виконавчий комітет ради Пісківської селищної ОТГ.

Юридичне та фактичне місцезнаходження: вул. Дачна, 66, смт. Пісківка, Бородянський район, Київська область.

Вимоги до претендента: Вища освіта за ступенем магістра (спеціаліста) з напрямку (спеціальністю) «Журналістика».

Стаж роботи за основною діяльністю не менше 3 років.

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та нормативно – правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; науково – практичну періодику за фахом.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція може містити презентацію себе, як майбутнього спеціаліста та особистості.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для заняття посади за встановленою формою;
  2. Копія паспорта громадянина України;
  3. Резюме у довільній формі;
  4. Автобіографія;
  5. Копія документа про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційна категорія, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, а також копія документів, що підтверджують досвід роботи;
  6. Згода на обробку персональних даних за встановленою формою;
  7. Конкурсна пропозиція;
  8. Попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень;
  9. Підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Дата початку приймання документів для участі в конкурсі: 05.08.2020.

Адреса приймання документів  для участі в конкурсі:

вул. Дачна, 66, смт Пісківка, Бородянський район, Київська область, адміністративна будівля виконавчого комітету Пісківської ОТГ.