Виконком ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності

Дата: 01.09.2020 10:24

Особи, які претендують на посаду, повинні вільно володіти  державною мовою, мати вищу економічну освіту на рівні спеціаліста або магістра за спеціальністю бухгалтер або економіст-бухгалтер,  з досвідом  роботи бухгалтера не менше 5 років (облік нарахування заробітної плати, облік ТМЦ та основних засобів). Претендент на посаду повинен бути впевненим користувачем ПК (програми Word, Exсel, Ме-Doc).

Необхідні документи: заява, особова картка, автобіографія, дві фотокартки розміром 4x6 см, документ про освіту, паспорт, декларація особи, уповноваженої  на виконання функцій держави  або місцевого самоврядування, у порядку визначеному  Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, тощо).

Подавати за адресою: вул. Дачна, 66, смт. Пісківка, Бородянський район, Київська область, 07820.

Термін надання документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Дата публікації оголошення: 01.09.2020

Додаткову інформацію щодо основних функціональних  обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.