Оголошується конкурс!!!

Дата: 09.09.2020 14:37

Пісківською селищною об’єднаною територіальною громадою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ з тижневим навантаженням 40 годин на тиждень :

Документи приймаються до 09 жовтня 2020 року.

Вимоги до кандидатів:

вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Психологія”  спеціалізація практичного психолога. Знання державної мови. Стаж роботи не менше 3-х років.

З питаннями звертатися до Пісківського ІРЦ за адресою: смт. Пісківка, вул. Шевченка, 2-а.