Оголошується конкурс!!!

Дата: 03.11.2020 11:18

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-економіста фінансового відділу виконавчого комітету ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади.

Основні вимоги до професійно-кваліфікаційного рівня кандидатів:

громадянство України;

вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі (у фінансових, казначейських, податкових та аудиторських органа), на посаді провідного спеціаліста чи головного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

володіння державною мовою;

знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування та у сфері економіки, фінансів;

знання основних програми роботи на комп'ютері;

необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії  виконавчого комітету ради такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, тощо).

Детальнішу інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за вищевказаною адресою: виконавчий комітет ради Пісківської селищної ОТГ, вул. Дачна, 66, смт Пісківка.

тел.  0457733053

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.