Оголошується конкурс!!!

Дата: 16.11.2020 13:58

Пісківською селищною об’єднаною територіальною громадою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади  вчителя логопеда Інклюзивно-ресурсного центру виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ з тижневим навантаженням 40 годин на тиждень:

Документи приймаються до 16  грудня 2020 року.

Вимоги до кандидатів:

вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Вчитель-логопед».

Знання державної мови. Стаж роботи не менше 3-х років.

З питаннями звертатися до Пісківського ІРЦ за адресою: смт. Пісківка, вул. Шевченка 2-а.