Оголошується конкурс!!!

Дата: 01.12.2020 16:47

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - головного спеціаліста із соціальної роботи відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей Органу місцевого самоврядування виконавчого комітету ради  Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади.

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Органу місцевого самоврядування  виконавчого комітету  ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади  від 01.12.2020 № 106.

Найменування установи: Орган місцевого самоврядування виконавчий комітет ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади.

Юридичне та фактичне місцезнаходження: вул. Дачна, 66, смт. Пісківка, Бородянський район, Київська область.

Вимоги до претендента:   Вища освіта  (розглядається незакінчена вища), вміння

володіти фаховими знаннями з психології, соціології, психіатрії.

Стаж роботи за основною діяльністю не менше 1 року.

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та нормативно – правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, етику ділового спілкування та ведення переговорів; правила ділового етикету,  правові аспекти соціального захисту, теорії та методи соціальної роботи, уміти спілкуватися та надавати інформацію, оцінювати потреби та представляти інтереси людини, підвищувати її можливості та сприяти розвиткові, створювати “мережу допомоги” та керувати процесом допомоги .

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для заняття посади за встановленою формою;
  2. Копія паспорта громадянина України, фото (2 шт.);
  3. Резюме у довільній формі;
  4. Автобіографія;
  5. Копія документа про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційна категорія, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, а також копія документів, що підтверджують досвід роботи;
  6. Згода на обробку персональних даних за встановленою формою;
  7. Попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень;
  8. Підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Дата початку приймання документів для участі в конкурсі: 01.12.2020.

Адреса приймання документів  для участі в конкурсі:

вул. Дачна, 66, смт. Пісківка, Бородянський район, Київська область, приміщення адміністративної будівлі виконавчого комітету Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади.