Оголошується конкурс!

Дата: 04.01.2021 19:27

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», розпорядження селищного голови від 01грудня 2020 року № 81 – ОД, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Відділу організації адміністративних послуг та державної реєстрації Органу місцевого самоврядування виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ

Основні вимоги до кандидата:

• вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • вільне володіння українською мовою

знання Конституції України; Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»,Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування» ,Закону України “Про запобігання корупції”, «Про звернення громадян», «Про державну таємницю», «Про захист персональних даних Законів України», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;«Про захист персональних даних», «Про доступ до публічної інформації», Постанов Кабінету Міністрів України: «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Порядок ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно». Накази Міністерства юстиції України з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Інших нормативних документів, що стосуються органів місцевого самоврядування

• стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року. Успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах  з іншим суб’єктом державної реєстрації)
  • вміння використовувати  комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel);
  • вміння працювати в команді, ефективна координація з іншими, надавати зворотній звязок.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії заяву та документи, зазначені в оголошені про проведення

конкурсу на заміщення вакантної посади (копія паспорту та ідентифікаційного коду, декларація, фото4х6, документи про освіту).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати  в Пісківській селищній раді (у керуючого справами виконавчого комітету) за адресою: вул. Дачна, 66, смт Пісківка, Бородянського району, Київської області.