Оголошується конкурс!

Дата: 04.01.2021 20:02

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», розпорядження селищного голови від 01грудня 2020 року № 81 – ОД, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу правового забезпечення, кадрової роботи та діловодства Органу місцевого самоврядування виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ

Основні вимоги до кандидата:

• вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • вільне володіння українською мовою
  • знання Конституції України; Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування», Закону України “Про державну службу”; Закону України “Про запобігання корупції”, «Про звернення громадян», «Про державну таємницю», «Про захист персональних даних»
  • стаж роботи юристом  не менше, ніж два роки, чи стаж роботи в інших сферах управління не менше,ніж три роки, чи стаж роботи в правоохоронних органах за напрямком реєстраційно-екзаменаційної діяльності та/або за напрямком здійснення оперативно-розшукової діяльності не менше, ніж два роки,чи стаж роботи за напрямком контролю за діяльністю органів виконавчої влади не менше, ніж два роки.
  • вміння працювати з інформацією та подавати  пропозиції, їх аргументувати та презентувати;
  • вміння використовувати  комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel);
  • вміння працювати в команді, ефективна координація з іншими, надавати зворотній звязок.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії заяву та документи, зазначені в оголошені про проведення

конкурсу на заміщення вакантної посади (копія паспорту та ідентифікаційного коду, декларація, фото4х6, документи про освіту).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати  в Пісківській селищній раді (у керуючого справами виконавчого комітету) за адресою: вул. Дачна, 66, смт Пісківка, Бородянського району, Київської області.