Оголошується конкурс!

Дата: 14.01.2021 12:10

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ з тижневим навантаженням 40 годин на тиждень :

Вимоги до кандидатів:

вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Психологія” спеціалізація практичного психолога. Знання державної мови. Стаж роботи не менше 3-х років.

З питаннями звертатися до Пісківського ІРЦ за адресою: смт. Пісківка, вул. Шевченка, 2-а.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.