Перелік адміністративних послуг, які надаються відділом організації надання адміністративних послуг та державної реєстрації Пісківської селищної ради

Дата: 21.01.2021 15:06

Назва адміністративної послуги

Законодавчі акти України, якими передбачено надання адміністративної послуги

РЕЄСТРАЦІЯ / ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МЕШКАНЦІВ

Реєстрація місця проживання особи

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

1.

Зняття з реєстрації місця проживання особи

1.

Видача довідки про реєстрацію місця проживання особи

1.

Видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання

Реєстрація місця перебування особи

1.

Внесення до паспорта громадянина України відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої

1.

Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб

Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»

РЕЄСТРАЦІЯ НЕРУХОМОСТІ

1.

Державна реєстрація права власності на нерухоме майно

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

1.

Державна реєстрація іншого (відмінного від права власності) речового права на нерухоме майно

1.

Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, скасування рішення державного реєстратора (за рішенням суду)

1.

Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

1.

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

1.

Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

1.

Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно

Заборона вчинення реєстраційних дій

РЕЄСТРАЦІЯ БІЗНЕСУ ТА ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ (будуть надаватися, як приступить до роботи державний реєстратор цього напрямку, вакансія в штаті передбачена)

1.

Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування)

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

1.

Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)

1.

Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)

1.

Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування)

1.

Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)

1.

Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)

1.

Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування)

1.

Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування)

1.

Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування)

1.

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування)

1.

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування)

1.

Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування)

1.

Державна реєстрація фізичної особи підприємцем

1.

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням

1.

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування)

1.

Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу, зареєстровану до 01 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань (крім громадського формування)

1.

Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

1.

Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу - підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

1.

Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

1.

Видача виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставляння апостиля

1.

Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

1.

Видача  документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи - підприємця

1.

Підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи