Фонд соцстрахування у Київській області повідомляє

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

0-800-50-18-92

У Фонді соціального страхування України працює «гаряча телефонна лінія»  за номером

0-800-50-18-92.

Телефонні дзвінки в межах України безкоштовні.

«Гаряча телефонна лінія» управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

0-800-50-77-09

Реабілітаційне лікування за кошти Фонду пройшли 359 застрахованих осіб та членів їх сімей

З початку 2018 року на Київщині медичною реабілітацією на базі санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України було забезпечено                 359 застрахованих осіб та членів їх сімей.

14:17 29.08.2018

Страховими експертами Фонду виявлено понад 30 тис. порушень законодавства про охорону праці

Як повідомила прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, відповідно до даних І півріччя 2018 року страховими експертами з охорони праці Фонду соціального страхування України у ході проведення перевірок виявлено 31 374 порушення законодавства про охорону праці. За даними фактами внесено 4 450 подань роботодавцям і 10 подань до органів Державної служби України щодо застосування адміністративних стягнень або притягнення до відповідальності посадових осіб, які допустили порушення.

14:16 29.08.2018