28 Січня, 2022 р., 15:11
Всі діти віком від 6 місяців до 6 років, які не отримали потрібні щеплення від поліомієліту вчасно або отримали їх із порушенням Національного календаря профілактичних щеплень, будуть вакциновані інактивованою поліовакциною (ІПВ).
14 Січня, 2022 р., 14:52
Державнв служба України з питань геодезії, каритографії та кадастру повідомляє про індексації нормативно-грошової оцінки земель на 2021 рік. Лист за посиланням
05 Січня, 2022 р., 08:55
Корисна інформація для платників податків
03 Січня, 2022 р., 20:37
Показники дохідної частини бюджету селищної територіальної громади на 2022 рік розроблені на основі  норм чинного бюджетного та податкового законодавства з урахуванням положень проєкту Закону України «Про Державний бюджет на 2022 рік», а також виходячи з прогнозу основних макропоказників соціально-економічного розвитку держави та селища.
17 Грудня, 2021 р., 15:32
Попереду усіх нас чекають Новорічні свята – час справжніх чудес і гарного настрою. Однак саме в ці дні збільшується ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій, оскільки не всі люди безпечно встановлюють і прикрашають один із символів Нового року – ялинку.
14 Листопада, 2021 р., 14:01
Міністерством фінансів України затверджено Порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб - підприємців, у тому числі платників єдиного податку (далі – Порядок) .
21 Березня, 2021 р., 22:14
Законом України від 19 вересня 2019 року № 115-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 115) змінено порядок подання звітності про нарахування єдиного внеску, зокрема, передбачено ЩОКВАРТАЛЬНЕ подання звітності про нарахування єдиного внеску у складі звітності з податку на доходи фізичних осіб (єдиного податку) до податкового органу за основним місцем обліку платника єдиного внеску.