14 Лютого, 2020 р., 14:04
21 Грудня, 2019 р., 10:52
       Неймовірне дійство розгорнулося 19 грудня в парку «Молодіжний» Пісківської громади! Чудова, святкова атмосфера панувала напередодні новорічних свят. Дітлахи водили хороводи з казковими героями, приймали участь у різноманітних конкурсах та розвагах. Снігуронька подарувала дітям чарівні книги, а Миколайчик -  солодкі подарунки! А потім усі разом запалили вогники на красуні -ялинці!
11 Грудня, 2019 р., 16:48
6 грудня  весь український народ вшановував своїх захисників і відзначав День Збройних Сил України.