Центр надання адміністративних послуг Пісківської селищної ради

22 Липня, 2024 р., 10:39
З моменту набуття чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» чоловіки віком від 18 до 60 років впродовж 2 місяців оновлювали свої дані, зокрема і у ЦНАП.
03 Липня, 2024 р., 14:57
Військовозобов’язані, призовники та резервісти, отримуйте в ЦНАПах електронний військово-обліковий документ, коли уточнюєте персональні дані. Він має таку саму юридичну силу, як і в паперовій формі, за наявності QR-коду.
26 Червня, 2024 р., 10:08
Від 25 червня українці після уточнення облікових даних у ЦНАПі зможуть отримати військово-обліковий документ із QR-кодом — за ним перевірятимуть дійсність документа. Безоплатно, без черг та відвідування територіальних центрів комплектування. Документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів є вся необхідна інформація про заявника.
01 Червня, 2023 р., 16:36
Благодійною організацією “Благодійний фонд “Право на захист” розроблено інструкцію щодо порядку відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно, що виникло до 2013 року, у випадках втрати таких документів або відсутності первинної реєстрації права власності.
05 Січня, 2023 р., 10:11
У Центрі надання адміністративних послуг Пісківської селищної ради працює шеринг документів через Дію.
30 Грудня, 2022 р., 10:06
Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Пісківської селищної ради не лише продовжує надавати різні види послуг, але й розширює їх перелік!
25 Листопада, 2022 р., 11:15
Без черг і зайвих папірців: в мобільному застосунку Дія можна отримати Витяг про місце проживання в три кліки.