Центр надання адміністративних послуг Пісківської селищної ради

01 Червня, 2023 р., 16:36
Благодійною організацією “Благодійний фонд “Право на захист” розроблено інструкцію щодо порядку відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно, що виникло до 2013 року, у випадках втрати таких документів або відсутності первинної реєстрації права власності.
05 Січня, 2023 р., 10:11
У Центрі надання адміністративних послуг Пісківської селищної ради працює шеринг документів через Дію.
30 Грудня, 2022 р., 10:06
Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Пісківської селищної ради не лише продовжує надавати різні види послуг, але й розширює їх перелік!
25 Листопада, 2022 р., 11:15
Без черг і зайвих папірців: в мобільному застосунку Дія можна отримати Витяг про місце проживання в три кліки.