Важлива інформація

07 Серпня, 2024 р., 11:02
Якщо ваш дім постраждав або зруйнований через російську агресію, подавайте відповідну заяву на порталі Дія https://diia.gov.ua/services/RD4U. Таким чином формується фундамент репарацій, які росія має заплатити за всі руйнування та злочини.
04 Січня, 2024 р., 15:37
Повідомляємо, що на сайті Реєстру пошкодженого та зруйнованого можна знайти перелік нотаріусів, які отримали доступ до РПЗМ та мають можливість реалізовувати житлові сертифікати за знищене житло.
05 Липня, 2023 р., 08:32
Попри міжнародний нагляд за роботою Запорізької атомної електростанції в Енергодарі, краще бути готовим до будь-яких надзвичайних ситуацій, зокрема і пов’язаних з поширенням радіації. Попередньо Міністерство охорони здоров’я уже підготувало низку матеріалів:
27 Червня, 2023 р., 11:10
Увага! Придбати товари та послуги за отримані кошти в рамках програми єВідновлення можна лише в компаній-партнерів, які зареєстровані з МСС з кодом 5211 (будівельні магазини) або 5231 (магазини фарб, шпалер).
26 Червня, 2023 р., 09:24
Серед 78 заявників по ВСІЙ Україні, які вже ОТРИМАЛИ компенсації по програмі єВідновлення на порталі Дія, 5 - з НАШОЇ громади!
19 Червня, 2023 р., 13:46
НАША ГРОМАДА ПЕРШОЮ в області і в Україні підписала ВСІ чек-листи для отримання компенсації по програмі єВідновлення на порталі Дія !!!
18 Травня, 2023 р., 20:35
До уваги мешканців, житло яких ушкоджено в результаті військової агресії!