Важлива інформація

04 Січня, 2024 р., 15:37
Повідомляємо, що на сайті Реєстру пошкодженого та зруйнованого можна знайти перелік нотаріусів, які отримали доступ до РПЗМ та мають можливість реалізовувати житлові сертифікати за знищене житло.
05 Липня, 2023 р., 08:32
Попри міжнародний нагляд за роботою Запорізької атомної електростанції в Енергодарі, краще бути готовим до будь-яких надзвичайних ситуацій, зокрема і пов’язаних з поширенням радіації. Попередньо Міністерство охорони здоров’я уже підготувало низку матеріалів:
27 Червня, 2023 р., 11:10
Увага! Придбати товари та послуги за отримані кошти в рамках програми єВідновлення можна лише в компаній-партнерів, які зареєстровані з МСС з кодом 5211 (будівельні магазини) або 5231 (магазини фарб, шпалер).
26 Червня, 2023 р., 09:24
Серед 78 заявників по ВСІЙ Україні, які вже ОТРИМАЛИ компенсації по програмі єВідновлення на порталі Дія, 5 - з НАШОЇ громади!
19 Червня, 2023 р., 13:46
НАША ГРОМАДА ПЕРШОЮ в області і в Україні підписала ВСІ чек-листи для отримання компенсації по програмі єВідновлення на порталі Дія !!!
18 Травня, 2023 р., 20:35
До уваги мешканців, житло яких ушкоджено в результаті військової агресії!
08 Лютого, 2023 р., 10:12
             Відповідно до Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації, затвердженого постановою КМУ від 20 березня 2022 року № 326 визначення шкоди та збитків за здійснюється відповідно до Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок знищення та пошкодження їх майна у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації, а також, упущеної вигоди від неможливості чи перешкод у провадженні господарської діяльності, яка затверджена спільним наказом Мінекономіки та Фонду державного майна України від 18 жовтня 2022 року № 3904/1223 за погодженням з Мінреінтеграції та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2022 року за № 1522/38858 (далі – Методика), що додається.