Бородянська ДПІ інформує

Начальник Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Державний службовець 7 рангу

14 Липня, 2021 р., 11:43
        З початку року працівниками  Центру обслуговування платників Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області надано 1937 адміністративних послуг платникам податків,  зокрема:
14 Липня, 2021 р., 11:41
             Нещодавно у Бородянській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся семінар-практикум з начальником Бородянської  ДПІ  Юлією Титенко та представниками бізнесу на тему: «Алгоритм подання звітності з використанням сервісу Електронний кабінет платника. Актуальні питання щодо застосування РРО та ПРРО у 2021 році.»
18 Червня, 2021 р., 15:24
Головне управління ДПС у Київській області інформує, що фізичні особи, які перебували на загальній системі оподаткування та щодо яких до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань   внесено запис про припинення підприємницької діяльності ФОП, подають ліквідаційні податкові декларації про майновий стан і доходи щодо отриманих доходів на загальній системі оподаткування востаннє за звітний період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності, у строки, встановлені Податковим кодексом України (далі - ПКУ) для місячного податкового періоду.
18 Червня, 2021 р., 15:23
Головне управління ДПС у Київській області просить платників податків, до яких телефонують нібито фахівці податкової служби, бути уважними та не реагувати на вимоги шахраїв. Телефонні шахраї, представляються працівниками податкової служби та вимагають у суб’єктів господарювання перерахування коштів на банківські карти на потреби податкової служби та за вирішення певних питань в контролюючому органі. Телефонують з мобільних номерів: +380993098749, +380669519144, +380953086882.