Комунальна власність

П О Л О Ж Е Н Н Я Про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Пісківської селищної територіальної громади

Перелік нерухомого майна, частини майна та окремо індивідуально визначеного майна комунальної власності Пісківської селищної об'єднаної територіальної громади, що можуть бути передані в оренду для різних видів діяльності із змінами, внесеними рішенням Пісківської селищної ради №7/23 від 17.02.2022 р.

Перелік нерухомого майна, частини майна та окремо індивідуально визначеного майна комунальної власності Пісківської селищної об'єднаної територіальної громади, що можуть бути передані в оренду для різних видів діяльності із змінами, внесеними рішенням Пісківської селищної ради №5/27 від 05.09.2022 р.

Перелік нерухомого майна, частини майна та окремо індивідуально визначеного майна комунальної власності Пісківської селищної об'єднаної територіальної громади, що можуть бути передані в оренду для різних видів діяльності із змінами, внесеними рішенням Пісківської селищної ради №5/28 від 27.09.2022 р.