Бородянська районна філія КОЦЗ

02 Квітня, 2020 р., 11:20
       Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказом Державного центу зайнятості від 17 березня 2020 р. № 21 та з урахуванням імовірного розвитку складної епідемічної ситуації, Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості встановлює тимчасовий порядок обслуговування клієнтів в приміщенні центру зайнятості:
23 Квітня, 2019 р., 15:58
З метою наближення соціальних послуг до клієнтів у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг роботодавцям, 23 квітня 2019 року провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Л.Романенко було проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об’єднаній територіальній громаді. На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги, що надає служба зайнятості, ознайомлені з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця а також проінформовані про актуальні вакансії на ринку праці.
05 Березня, 2019 р., 15:46
З метою наближення соціальних послуг до клієнтів у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг роботодавцям, 26 лютого 2019 року провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості А.Бабаян було проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об’єднаній територіальній громаді. На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги, що надає служба зайнятості, а також ознайомлено з актуальними вакансіями на ринку праці району, а саме: бухгалтера, бармена, виробника напівфабрикатів з м’яса птиці, водія навантажувача, готувача фаршу, електрика дільничого, комірника, інженера, зварника арматурних сіток та каркасів, кухара, офіціанта, пекаря, підсобного робітника, слюсара-сантехніка, соціального робітника, укладальника-пакувальника. Разом з тим, ознайомлено з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця.