Бородянська районна філія КОЦЗ

23 Квітня, 2019 р., 15:58
З метою наближення соціальних послуг до клієнтів у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг роботодавцям, 23 квітня 2019 року провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Л.Романенко було проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об’єднаній територіальній громаді. На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги, що надає служба зайнятості, ознайомлені з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця а також проінформовані про актуальні вакансії на ринку праці.
05 Березня, 2019 р., 15:46
З метою наближення соціальних послуг до клієнтів у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг роботодавцям, 26 лютого 2019 року провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості А.Бабаян було проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об’єднаній територіальній громаді. На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги, що надає служба зайнятості, а також ознайомлено з актуальними вакансіями на ринку праці району, а саме: бухгалтера, бармена, виробника напівфабрикатів з м’яса птиці, водія навантажувача, готувача фаршу, електрика дільничого, комірника, інженера, зварника арматурних сіток та каркасів, кухара, офіціанта, пекаря, підсобного робітника, слюсара-сантехніка, соціального робітника, укладальника-пакувальника. Разом з тим, ознайомлено з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця.
12 Лютого, 2019 р., 15:36
З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, оперативного і безперешкодного реагування на потреби осіб з числа безробітних у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг роботодавцям, 12 лютого 2019 року заступником директора начальником відділу надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості І.Дубинюк було проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об’єднаній територіальній громаді. На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги, що надає служба зайнятості, а також ознайомлено з «Порядком реєстрації, переєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року №792, який вступив в дію з 01.01.2019 року.

22 Січня, 2019 р., 10:28

14 Листопада, 2018 р., 11:58
сприяння громадянам у підборі підходящої роботи; сприяння зайнятості особам з інвалідністю, громадянам похилого віку, молоді, одиноким  батькам, іншим громадянам; інформування роботодавців про претендентів на роботу; допомога роботодавцям у підборі та навчанні необхідних працівників; інформування про вільні робочі місця (вакантні посади); професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних; профорієнтаційні послуги (інформація про професії, що мають попит, допомога у виборі професії); сприяння започаткуванню безробітними власної справи (малого бізнесу); навчання безробітних техніці самостійного пошуку роботи; організація  оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру; виплата в установленому порядку матеріального забезпечення на випадок безробіття; компенсація  роботодавцям витрат у розмірі єдиного соціального внеску  на загальнообов`язкове державне соціальне страхування; розміщення паспортів підприємств та рекламних буклетів в інформаційному секторі центру зайнятості; проведення семінарів, міні-ярмарок вакансій, презентацій роботодавців та ін. Для отримання   детальної  інформації   звертайтесь в   Бородянську  районну філії КОЦЗ адреса  :   вул. Центральна  321,   смт. Бородянка,    Київська  область телефон ( 045   77)  5-12-92;  ( 045   77) 5-21-00 Графік    роботи:  з понеділка по четверг з   08-00  до 17-00, в пятницю до 15-45 годин, суббота- неділя вихідні дні
13 Листопада, 2018 р., 10:57
             13 листопада 2018 року відповідно до затвердженого графіку відвідувань, відбувся запланований виїзд заступника директора Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Дубинюк І.М. в Пісківську селищну об’єднану територіальну громаду.             На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця, про наявні, актуальні вакансії в Бородянському, Ірпінському та Києво-Святошинському районах.           Разом з тим, зайняте та незайняте населення було проінформовано про актуальні вакансії, які потребують укомплектування на ТОВ «Пісківський завод скловиробів», а саме: бухгалтер, водій навантажувача, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, інженер з охорони праці, завантажувач печей, комірник, контролер якості, столяр, шихтувальник, начальник відділу охорони праці, оператор склоформувальних машин, секретар керівника.