Бородянська районна філія КОЦЗ

06 Липня, 2021 р., 11:30
Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості відповідно до Угоди про спільну діяльність від 01.12.2020р. з метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед жителів громади щодо надання соціальних послуг з працевлаштування проведе відкритий прийом громадян 07 липня 2021 року в смт.Пісківка з 10.00 до 12.00 години в приміщенні селищної ради.
31 Травня, 2021 р., 21:43
З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, оперативного і безперешкодного реагування на потреби осіб з числа безробітних у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг роботодавцям, 02 червня 2021  року спецалістом Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості буде проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об’єднаній територіальній громаді.

02 Квітня, 2020 р., 11:20
       Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказом Державного центу зайнятості від 17 березня 2020 р. № 21 та з урахуванням імовірного розвитку складної епідемічної ситуації, Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості встановлює тимчасовий порядок обслуговування клієнтів в приміщенні центру зайнятості: