Бородянський районний центр зайнятості

14.11.2018

Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості повідомляє про послуги, які надає державна служба зайнятості:

• сприяння громадянам у підборі підходящої роботи;
  • сприяння зайнятості особам з інвалідністю, громадянам похилого віку, молоді, одиноким  батькам, іншим громадянам;
  • інформування роботодавців про претендентів на роботу;
  • допомога роботодавцям у підборі та навчанні необхідних працівників;
  • інформування про вільні робочі місця (вакантні посади);
  • професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних;
  • профорієнтаційні послуги (інформація про професії, що мають попит, допомога у виборі професії);
  • сприяння започаткуванню безробітними власної справи (малого бізнесу);
  • навчання безробітних техніці самостійного пошуку роботи;
  • організація  оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру;
  • виплата в установленому порядку матеріального забезпечення на випадок безробіття;
  • компенсація  роботодавцям витрат у розмірі єдиного соціального внеску  на загальнообов`язкове державне соціальне страхування;
  • розміщення паспортів підприємств та рекламних буклетів в інформаційному секторі центру зайнятості;
  • проведення семінарів, міні-ярмарок вакансій, презентацій роботодавців та ін.

Для отримання   детальної  інформації   звертайтесь

в   Бородянську  районну філії КОЦЗ

адреса  :   вул. Центральна  321,   смт. Бородянка,    Київська  область

телефон ( 045   77)  5-12-92;  ( 045   77) 5-21-00

Графік    роботи:  з понеділка по четверг з   08-00  до 17-00, в пятницю до 15-45 годин, суббота- неділя вихідні дні

Всі послуги державна служба зайнятості надає клієнтам БЕЗКОШТОВНО

13 листопада 2018 року відповідно до затвердженого графіку відвідувань, відбувся запланований виїзд заступника директора Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Дубинюк І.М. в Пісківську селищну об’єднану територіальну громаду.
          Разом з тим, зайняте та незайняте населення було проінформовано про актуальні вакансії, які потребують укомплектування на ТОВ «Пісківський завод скловиробів», а саме: бухгалтер, водій навантажувача, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, інженер з охорони праці, завантажувач печей, комірник, контролер якості, столяр, шихтувальник, начальник відділу охорони праці, оператор склоформувальних машин, секретар керівника.

Виїзд в Пісківську селищну ОТГ

На виконання Угоди про спільну діяльність та відповідно до затвердженого графіка відвідувань 11 вересня 2018 року відбувся виїзд працівників Бородянської районної філії КОЦЗ в Пісківську селищну ОТГ.

На особистому  прийомі  в селищній раді, громадяни,  які звернулися  були  проінформовані про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні  послуги,  в тому числі  щодо  умов  порядку реєстрації, обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця,  про наявні, актуальні  вакансії  в  Бородянському,  Ірпінському  та Києво-Святошинському районах. Разом з тим, з метою розслідування страхових випадків, налагодження партнерських стосунків відбулася робоча зустріч з керівником ЖКП «Пісківське» Федоровим В.А.

25/07/2018

24 липня 2018 року відбувся запланований виїзд фахівцем Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості в Пісківську селищну ОТГ відповідно до затвердженого графіку.
На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, а також про актуальні вакансії в Бородянському, Ірпінському та Києво-Святошинському
районах.

Співпраця з об`єднаними територіальними громадами є одним з пріоритетних напрямів роботи служби зайнятості.

На виконання Угоди про спільну діяльність між Бородянським районним центром зайнятості та Пісківською селищною об`єднаною територіальною громадою та відповідно до затвердженого графіка відвідувань 29 травня 2018 року відбувся виїзд працівників Бородянського районного центру зайнятості в Пісківську селищну ОТГ.

На особистому  прийомі  в селищній раді, громадяни,  які звернулися  були  проінформовані  про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні  послуги,  в тому числі  щодо  умов  порядку реєстрації,  перереєстрації  безробітних та обліку осіб,  які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, про наявні, актуальні  вакансії  в  Бородянському,  Ірпінському  та Києво-Святошинському районах.

23 Жовтня, 2018 р., 16:09
23 жовтня 2018 року відповідно до затвердженого графіку відвідувань відбувся запланований виїзд фахівця Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості в Пісківську селищну об’єднану територіальну громаду.        На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця, про наявні, актуальні вакансії в Бородянському, Ірпінському та Києво-Святошинському районах.