Бородянський районний центр зайнятості

Виїзд в Пісківську селищну ОТГ

На виконання Угоди про спільну діяльність та відповідно до затвердженого графіка відвідувань 11 вересня 2018 року відбувся виїзд працівників Бородянської районної філії КОЦЗ в Пісківську селищну ОТГ.

На особистому  прийомі  в селищній раді, громадяни,  які звернулися  були  проінформовані про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні  послуги,  в тому числі  щодо  умов  порядку реєстрації, обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця,  про наявні, актуальні  вакансії  в  Бородянському,  Ірпінському  та Києво-Святошинському районах. Разом з тим, з метою розслідування страхових випадків, налагодження партнерських стосунків відбулася робоча зустріч з керівником ЖКП «Пісківське» Федоровим В.А.

25/07/2018

24 липня 2018 року відбувся запланований виїзд фахівцем Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості в Пісківську селищну ОТГ відповідно до затвердженого графіку.
На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, а також про актуальні вакансії в Бородянському, Ірпінському та Києво-Святошинському
районах.

Співпраця з об`єднаними територіальними громадами є одним з пріоритетних напрямів роботи служби зайнятості.

На виконання Угоди про спільну діяльність між Бородянським районним центром зайнятості та Пісківською селищною об`єднаною територіальною громадою та відповідно до затвердженого графіка відвідувань 29 травня 2018 року відбувся виїзд працівників Бородянського районного центру зайнятості в Пісківську селищну ОТГ.

На особистому  прийомі  в селищній раді, громадяни,  які звернулися  були  проінформовані  про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні  послуги,  в тому числі  щодо  умов  порядку реєстрації,  перереєстрації  безробітних та обліку осіб,  які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, про наявні, актуальні  вакансії  в  Бородянському,  Ірпінському  та Києво-Святошинському районах.