Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

30 Квітня, 2021 р., 19:28
УВАГА! До обговорення прпонується ПРОЕКТ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ  ТЕРИТОРІЇ ПІСКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
26 Квітня, 2021 р., 11:21
Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання пропозицій, зауважень від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється регуляторний акт «Про затвердження Правил благоустрою території Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади».

12 Червня, 2019 р., 09:19
Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення сесії ради Пісківської селищної ОТГ «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2020 рік»