Відділ соціального захисту населення та захисту прав дітей

02 Грудня, 2020 р., 14:29
Управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації повідомляє:
28 Вересня, 2020 р., 15:25
03 Вересня, 2020 р., 14:59
Учні з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах до Дня знань отримали «пакунок школяра» від виконкому Пісківської селищної ОТГ за ініціативою голови Рудніченка Анатолія Миколайовича та відділу освіти.
27 Серпня, 2020 р., 08:25
Виконавчий комітет ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади забезпечив соціальних робітників спецодягом: куртками, халатами, гумовими та робочими рукавицями. Забезпечення соціальних робітників спецодягом здійснюватиметься на постійній основі.

12 Серпня, 2020 р., 13:41
Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України», розташований в заповідній зоні м. Києва, Пуща Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, стаціонарну - дітям від 1-го до 18 років, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, а з вересня 2019 року, також, дітям, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО, або такі, що втратили батьків в зоні АТО.
06 Серпня, 2020 р., 13:25
І. Міністерство соціальної політики інформує щодо питань реалізації постанови Кабінету Міністрів України № 632 від 22 липня 2020 року „Деякі питання виплати державної соціальної допомоги” (далі - Постанова № 632).