Відділ соціального захисту населення та захисту прав дітей

22 Грудня, 2020 р., 08:17
ПАМ’ЯТКА застрахованої особи для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»
21 Грудня, 2020 р., 10:50
Відділ соціального захисту населення та захисту прав дітей інформує, що 25.11.2020 року Урядом України схвалено постанову № 1180 «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», якою затверджено:
02 Грудня, 2020 р., 14:29
Управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації повідомляє:
28 Вересня, 2020 р., 15:25
03 Вересня, 2020 р., 14:59
Учні з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах до Дня знань отримали «пакунок школяра» від виконкому Пісківської селищної ОТГ за ініціативою голови Рудніченка Анатолія Миколайовича та відділу освіти.
27 Серпня, 2020 р., 08:25
Виконавчий комітет ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади забезпечив соціальних робітників спецодягом: куртками, халатами, гумовими та робочими рукавицями. Забезпечення соціальних робітників спецодягом здійснюватиметься на постійній основі.