Відділ соціального захисту населення

18 Жовтня, 2021 р., 21:06
Всі діти мають рівні права, визначені в Конвенції ООН про права дитини та у законодавстві України, але, на жаль, не всі з них мають рівні можливості.
04 Жовтня, 2021 р., 13:35
Кожна родина в Україні може зателефонувати й отримати відповіді на свої запитання в таких сферах:
04 Жовтня, 2021 р., 11:34
          З нагоди святкування міжнародного дня людей похилого віку, Виконком Пісківської селищної ОТГ та Відділ соціального захисту населення привітали громадян  похилого  віку,  що перебувають  на обслуговуванні в територіальному  центрі  та вручили продуктові набори.
21 Вересня, 2021 р., 21:54
21 вересня соціальні працівники Пісківської громади отримали новенькі велосипеди!
07 Вересня, 2021 р., 15:22
       У відповідності до «Порядку призначення і виплати соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства» визначено, що за вибором осіб з інвалідністю з дитинства або законних представників  дітей з інвалідністю віком до 18 років, які мають одночасно право на державну соціальну допомогу або пенсію.
18 Червня, 2021 р., 11:12
Агентство стратегічних рішень  ShiStrategies є консультантом Проекту Міністерства соціальної політики України за підтримки Світового банку «Підготовка та впровадження інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо популяризації Проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» .Агенство провело в Україні дослідження щодо проблеми працевлаштування людей інвалідністю,  в рамках спільної ініціативи Міністерства соціальної політики України, проекту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні та громадської організації «Громадський рух «Соціальна єдність».
14 Червня, 2021 р., 11:14
Департамент соціального захисту населення КОДА повідомляє про запровадження Фондом соціального захисту інвалідів "гарячої лінії" з питань забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.
14 Червня, 2021 р., 11:12
Відповідно до Порядку надання, щорічної разової адресної грошової допомоги сім'ям осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю за рахунок коштів обласного бюджету, затвердженого наказом департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації від 01.03.2021 № 40, члени сім’ї осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю надають до управління соціального захисту населення за місцем проживання/реєстрації наступні документи: