Відділ соціального захисту населення

25 Травня, 2021 р., 09:44
З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.
29 Квітня, 2021 р., 22:02
З нагоди святкування свята Воскресіння Христового працівники відділу соціального захисту населення Виконкому Пісківської селищної ОТГ привітали громадян  похилого  віку, що перебувають  на обслуговуванні в територіальному  центрі  та вручили їм продуктові набори.
07 Квітня, 2021 р., 16:43
Для підтримки громадян похилого віку, що перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі Пісківської селищної ОТГ,  для забезпечення додаткових соціальних гарантій у зв’язку з поширенням на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) підопічним територіального центру  соціальними працівниками  були вручені продуктові набори (фотозвіт).
22 Грудня, 2020 р., 08:17
ПАМ’ЯТКА застрахованої особи для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»
21 Грудня, 2020 р., 10:50
Відділ соціального захисту населення та захисту прав дітей інформує, що 25.11.2020 року Урядом України схвалено постанову № 1180 «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», якою затверджено:
02 Грудня, 2020 р., 14:29
Управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації повідомляє:
28 Вересня, 2020 р., 15:25
03 Вересня, 2020 р., 14:59
Учні з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах до Дня знань отримали «пакунок школяра» від виконкому Пісківської селищної ОТГ за ініціативою голови Рудніченка Анатолія Миколайовича та відділу освіти.