Відділ соціального захисту населення

12 Серпня, 2020 р., 13:41
Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України», розташований в заповідній зоні м. Києва, Пуща Водиця, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, стаціонарну - дітям від 1-го до 18 років, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, а з вересня 2019 року, також, дітям, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО, або такі, що втратили батьків в зоні АТО.
06 Серпня, 2020 р., 13:25
І. Міністерство соціальної політики інформує щодо питань реалізації постанови Кабінету Міністрів України № 632 від 22 липня 2020 року „Деякі питання виплати державної соціальної допомоги” (далі - Постанова № 632).
22 Червня, 2020 р., 09:59