17 Січня, 2022 р., 09:12
Графік прямої гарячої телефонної лінії керівництва Бучанської районної державної адміністрації Київської області
29 Жовтня, 2021 р., 11:03
Довідка про консультації у процесі проведення стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування "Внесення змін до генерального плану с. Мигалки на території Пісківської селищної ОТГ Бородянського району Київської області"
15 Жовтня, 2021 р., 14:41
19 жовтня 2021 року відбудеться виїзний прийом представником Бородянського відділу Головного управління Пенсійного фонду України для жителів Пісківської громади.
07 Жовтня, 2021 р., 17:46
Пенсіонери Київщини можуть отримати щеплення від коронавірусу у відділеннях «Укрпошти». Сьогодні та завтра мобільні бригади працюватимуть паралельно в 12-ти громадах.
05 Жовтня, 2021 р., 08:25
5 жовтня 2021 року відбудеться виїзний прийом для жителів Пісківської громади представником Бородянського відділу ГУ Пенсійного фонду України.
28 Вересня, 2021 р., 14:31
Вишгородське відділення АТ "Київоблгаз" повідомляє, що 30 вересня буде відсутнє газопостачання по вулицях Ковпака, Лісна, Лугова, Миру, Набережна, пров.Набережний, Південна, Тетерівська (Жовтнева), Щаслива (Ворошилова) з 09.00 у зв'язку з проведенням аварійних робіт.