23 Грудня, 2019 р., 10:15
   Відповідно до рішення сесії селищної ради від 20.12.2019 року №20/2-46 Виконавчий комітет ради Пісківської об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на передачу в оренду об'єкта комунальної власності: нежитлові приміщення харчоблоку КНП «Пісківський ЦПМСД», площею 212,0 кв. м, що є частиною господарського корпусу, який розташований  за адресою: Київська область, Бородянський район, смт Пісківка, вул. Шкільна, будинок 27 (двадцять сім), з метою розміщення об’єкту столової та пекарні.
11 Грудня, 2019 р., 13:34
12 грудня 2019 року  о 15-00 в приміщенні Пісківської селищної ради засідання постійно діючої депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
25 Листопада, 2019 р., 10:22
25 листопада о 16-00 - засідання постійно діючої комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва та екології.

15 Листопада, 2019 р., 14:47
       Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності оголошення природних територій прилеглих до Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади – курортом місцевого значення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планової діяльності.

14 Листопада, 2019 р., 14:20
20 листопада 2019 року о 14-00 в приміщенні Пісківської селищної ради відбудеться засідання постійно діючої  комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку щодо розгляду «Проекту бюджету Пісківської селищної ОТГ на 2020 рік».