03 Жовтня, 2019 р., 13:35
07 жовтня 2019 року з 9:00 до 17:00 в с. Раска по вул. Раска, вул. Хутір Мар'янівка та в смт Пісківка по вул. Курортна (бази відпочинку) планове відключення електропостачання.
24 Вересня, 2019 р., 09:12
18 Квітня, 2019 р., 10:19
          Згідно наказу №51 від 11.03.2019  «Про затвердження Порядку надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, в тому числі дітей з інвалідністю, особам з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху I та  II груп, в тому числі дітям з вадами зору та слуху, за рахунок коштів обласного бюджету».