25 Листопада, 2022 р., 08:49
Шановні мешканці!
24 Листопада, 2022 р., 13:50
З метою підвищення надійності електропостачання  та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» повідомляє про планові ремонтні роботи  у мережах Бородянського району. У зв’язку з виконанням цих робіт буде планове відключення електроенергії в смт Пісківка 28 листопада (понеділок) з 09.00 до 17.00 по таких вулицях:
20 Листопада, 2022 р., 15:23
З метою підвищення надійності електропостачання  та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» повідомляє про планові ремонтні роботи  у мережах Бородянського району. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії в смт Пісківка 24 листопада (четвер) з 09.00 до 17.00 по таких вулицях:
20 Листопада, 2022 р., 15:16
Шановні мешканці нашої громади! Завтра 21 листопада (понеділок) до рідних Мигалок повертається наш Воїн, Леонід Дмитрович Фещенко, який загинув 13 листопада.
20 Листопада, 2022 р., 15:14
15-23 листопада в Київській області в кожному з районів відбудуться навчання з питань цивільного захисту населення та взаємодії екстрених служб із моделюванням надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути в умовах воєнного стану. До навчань будуть залучені представники органів місцевої влади, підрозділи ДСНС, Національної поліції, екстреної, невідкладної медичної допомоги та військові.
25 Жовтня, 2022 р., 14:54
ДО УВАГИ підприємців, керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Пісківської селищної ради!
08 Жовтня, 2022 р., 21:33
Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» в рамках реалізації проєкту «Забезпечення захисту прав та юридична допомога внутрішньо переміщеним особам та таким, що постраждали від конфлікту на сході України» за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні» проведе юридичну консультацію на території Пісківської ОТГ  12 жовтня 2022 р. з 11.00 у приміщенні Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: смт Пісківка вул. Шкільна, 27.
08 Жовтня, 2022 р., 21:21
З метою підвищення надійності електропостачання  та попередження
30 Вересня, 2022 р., 10:04
У зв'язку з проведенням невiдкладних ремонтних  робiт (замiна плит переїзного настилу) на залiзничному переїздi в районi  станції «Тетерів»  у смт Пiскiвка по вул. Нiни Cocніної  з метою забезпечення безпеки руху поїздiв та автотранспорту в межах залiзничного переїзду, Київська дистанцiя колії Пiвденно-захiдної залiзницi  повiдомляє про тимчасове закриття руху  автотранспорту  на даному залiзничному переїзді 05 жовтня 2022р, з 09 год.00хв  до 18год.00хв.
12 Вересня, 2022 р., 14:07
З метою підвищення надійності електропостачання  та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити планові ремонтні роботи  у мережі. У зв’язку з виконанням цих робіт планується відключення електроенергії: