Молодіжна рада Пісківської ОТГ

06 Вересня, 2023 р., 10:07
Конкурс для студентів українських вузів від української компанії МотоЗілла. Мета -  підтримати тих, хто прагне бути кращим! За найкращу статтю учасник отримає стипендію у розмірі  20000 гривень!
06 Вересня, 2023 р., 09:45
З метою підвищення життєстійкості та громадської активності молоді, надати нові вміння, навички для запровадження позитивних змін у громадах, за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Німеччини ГО «Агенція локальних ініціатив» у Київській та Чернігівській області реалізується програма UPSHIFT (далі – Програма).
14 Квітня, 2023 р., 12:03
Благополуччя нашої громади - справа кожного її мешканця.
12 Лютого, 2022 р., 18:39
Що таке Молодіжна рада? Молодіжна рада — це інструмент, який дає змогу молоді бути почутою на рівні адміністрації громади.