Молодіжна рада висадила 30 ялинок в сквері по вулиці Шкільній

Дата: 14.04.2023 12:03

Благополуччя нашої громади - справа кожного її мешканця.

Молодіжна рада громади на чолі з керівником відділу благоустрою Годлевським Володимиром ініціювала 13 квітня, висадження 30-ти ялинок в сквері по вулиці Шкільній, що біля лікарні.

Керував процесом провідний інженер лісових культур Філії «Тетерівське лісове господарство» ДП «Ліси України» Владислав Сорочинський, який з великим задоволенням навчив всіх правильно саджати молоді саджанці, за що ми йому дуже вдячні.

Чому саме ялинки? Зовсім не випадково. Вибір саме цієї рослини зумовлено особливістю насаджень та ґрунту скверу. Крім того, хвоя має протимікробну, антибактеріальну і протизапальну дію, от якби ще мала противандальну…

Через цей сквер вже тривалий час відбувається несанкціонований рух транспортних засобів. Щоб його припинити, висадити ялини і повісити обмежувальну стрічку виявилось недостатньо. Вже цього ж вечора місцеві любителі скоротити шлях, попри механічну перешкоду, влаштували автобан через паркову зону. Прикро, що люди не цінують працю інших та не дбають про природу. Будемо ініціювати прийняття рішення місцевою владою щодо обмеження руху транспорту на цій території.

Дякуємо всім хто долучився. Слідкуйте за нашими новинами. Далі буде, далі більше.