Актуальні тарифи для населення

15 Листопада, 2023 р., 11:58
Рішенням Пісківської селищної ради восьмого скликання № 8/46-VIІІ  «Про  скасування рішення виконавчого  комітету Пісківської селищної  ради»  з метою приведення у відповідність до чинного законодавства актів органу місцевого самоврядування  та  розглянувши депутатський запит депутата виборчого округу №2  Пастернак Ірини було СКАСОВАНО  рішення Виконавчого комітету Пісківської селищної ради від 23 серпня 2023 р.№109 «Про встановлення тарифів на послугу з утримання будинків та прибудинкових територій для будинків житлового фонду Пісківської територіальної громади».
01 Вересня, 2023 р., 11:15
Повідомляємо споживачів, що з 01 вересня 2023 року рішенням Виконавчого комітету Пісківської селищної ради № 109 від 23 серпня 2023 року було затверджено нову вартість послуг з утримання будинків та прибудинкових територій для будинків житлового фонду Пісківської територіальної громади.
30 Червня, 2021 р., 16:33
ЖКП Пісківське звернулося до засновника, Пісківської селищної ради,  з наміром про зміну тарифів на водопостачання та водовідведення на території громади, так як попередні тарифи є нижче розміру економічно обгрунтованих витрат.
29 Квітня, 2021 р., 16:12
ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів                                                                                                                                                                        «01» травня 2021 року                                                                                  смт. Пісківка          ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПІСКІВСЬКЕ" Пісківської селищної ради (код ЄДРПОУ 31646783), що є платником податків на загальних підставах,  в особі директора підприємства Свінціцького Олега Леонідовича, який діє на підставі Статуту, (далі – «Виконавець»), з однієї сторони, та Власник (наймач, орендар) квартири в багатоквартирному житловому будинку або власник (наймач, орендар) житлового будинку приватного сектору, надалі – «Споживач», з другої сторони, уклали цей договір про нижченаведене:    1. Предмет договору 1.1. «Виконавець» зобов'язується надавати послуги з вивезення твердих побутових відходів (далі – ТПВ), а «Cпоживач» зобов'язується своєчасно оплачувати послуги за встановленими тарифами у строки і на умовах, передбачених цим Договором.