До уваги співвласників багатоквартирних будинків Пісківської громади!

Дата: 15.11.2023 11:58

Рішенням Пісківської селищної ради восьмого скликання № 8/46-VIІІ  «Про  скасування рішення виконавчого  комітету Пісківської селищної  ради»  з метою приведення у відповідність до чинного законодавства актів органу місцевого самоврядування  та  розглянувши депутатський запит депутата виборчого округу №2  Пастернак Ірини було СКАСОВАНО  рішення Виконавчого комітету Пісківської селищної ради від 23 серпня 2023 р.№109 «Про встановлення тарифів на послугу з утримання будинків та прибудинкових територій для будинків житлового фонду Пісківської територіальної громади».

Цим рішенням також зобов’язано  ЖКП «Пісківське» здійснити перерахунок  наданої споживачам послуги з утримання будинків та прибудинкових територій (квартплата) за новим тарифом за вересень-жовтень 2023 року та в подальшому нараховувати послугу за тарифом, що діяв до 01.09.2023 р. до визначення Управителя багатоквартирними будинками відповідно до закону.

Виконавчим комітетом  Пісківської селищної ради розпочато процедуру проведення  конкурсу  на визначення управителя багатоквартирним будинком, оголошення про який буде розміщено на офіційному  сайті Пісківської селищної ради та у друкованому виданні Бучанського району.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)