Пісківський ЦПМСД

17 Листопада, 2023 р., 09:24
З моменту появи пеніциліну у 1928 році, протимікробні препарати, які рятують життя, здійснили революцію у нашому суспільстві та економіці. Захворювання, які раніше були смертельними, перетворилися на звичайні недуги, котрі потребують лише короткочасного лікування.
09 Листопада, 2023 р., 11:14
Вакцинація населення України – це питання національної безпеки. Тому важливо, щоб сторони, долучені до цього процесу, мали доступ до актуальної та достовірної інформації про вакцини, щеплення, процедуру та локації надання цієї медичної послуги.
23 Березня, 2023 р., 15:07
Для того, щоб процес призначення рецептурних ліків став більш простим та ефективним, весною в Україні буде впроваджено електронний рецепт на всі рецептурні ліки.
08 Жовтня, 2022 р., 22:51
Міністерство охорони здоров’я України започаткувало випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. Цифри і факти», який готується в межах спільного зі Світовим банком проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні».
14 Вересня, 2022 р., 12:14
Зважаючи на важливість поширення соціально корисної інформації щодо охорони здоров’я та доступу до медичних послуг під час воєнного стану, а також, наявний суспільний запит на таку інформацію,  Міністерство охорони здоров’я України, у співпраці з Проєктом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», виготовило відеоролики з актуальною інформацією для українців, зокрема внутрішньо переміщених осіб, на тему отримання медичних послуг та захисту здоров’я від інфекційних хвороб:
20 Червня, 2022 р., 09:23
У переддень професійного свята – Дня медичного працівника, медики Пісківської громади приймали щирі вітання.
15 Червня, 2022 р., 10:58
І знову в родині медиків нашої громади нове поповнення! З 14 червня працює на прийомі лікар- акушер-гінеколог на повну зайнятість! Знайомтеся, здоров'ям жінок нашої громади тепер опікуватиметься ГОЛИК Олена Валентинівна, лікар -акушер-гінеколог,  1991р.н. У 2015 році закінчила медичний факультет НМУ ім. О. О. Богомольця  У 2018р. Національну медичну академію післядипломної освіти імені  П. Л. Щупика, кафедра акушерства, гінекології та перинатології. З 2018 працювала лікарем-акушер-гінекологом в КНП БМР Білоцерківському пологовому будинку.
04 Червня, 2022 р., 18:56
Раді повідомити,  що команда медиків нашої громади поповнилася новим лікарем.
11 Січня, 2022 р., 16:16
Шановні батьки громади, у зв'язку із звільненням лікаря-педіатра Чубик О.П. запрошуємо  вас переукласти  декларації з іншим лікарем на ваш вибір протягом 3 тижнів.